اطلاعات درخت گردوی انگلیسی

اطلاعات درخت گردوی انگلیسی

اطلاعات درخت گردوی انگلیسی

اطلاعات درخت گردوی انگلیسی; گردو انگلیسی یک درخت با شکوه با یک تاج بزرگ است. به عنوان یک درخت سایه دار نیز از آن بهره می برند، گردو آجیلی غنی از مواد خوراکی مغذی مورد استفاده در انواع دستور العمل های مختلف و یا به سادگی به صورت خوراک خام آن را خورد. درخت گردوی انگلیسی درخت بومی جنوب غربی آسیا و جنوب شرقی اروپا، یک محصول تجاری مهم در کالیفرنیا، اورگان و واشنگتن است. درختان باقیمانده از درختچه های طولانی که در بخش های 4 تا 9 از مقاومت گیاه در بخش کشاورزی ایالات متحده رشد می کنند.

اطلاعات درخت گردوی انگلیسی
اطلاعات درخت گردوی انگلیسی

تاریخ

طبق گزارش کمیته گردو کالیفرنیا، گردوی انگلیسی تاریخچه طولانی تری از سایر انواع مواد غذایی درختی دارد. نام گیاهی گردو انگلیسی، Juglans regia، به معنای “بلوط سلطنتی خاندان” است. نام بلند نامی از رومیان به شمار میرفت، زیرا گلذار عطر را برآورد کرد. معامله گران در امتداد مسیر جاده ابریشم میان خاورمیانه و آسیا به گسترش تجارت گردو به سایر نقاط جهان از ایران باستان روی آوردند، از این رو، نام دیگر آن، گردو فارس بود. کشیشهای فرانسیسکن در اواخر دهه 1700، کاشت درختان گردو را در کالیفرنیا آغاز کردند.

مشخصات

درختان گردو انگلیسی می توانند تا 150 سال زندگی کنند و بیش از 50 فوت ارتفاع داشته باشند. کشاورزان نجارت درختان گردوی انگلیسی را برای آجیل و چوب افزایش می دهند. تنه این درخت دارای پوست صورتی نقره ای خاکستری است و شاخه های جوان سبز است. شاخه ها در یک الگوی صعود خاکستری یا سبز رشد می کنند، و درختان یک تاج پوشش به بالا گسترده می کنند. برگ های سبز پائین آن در پاییز برنزی می شوند. بدنه سبز حاوی پوسته ایی که دانه خوشمزه است.

اطلاعات درخت گردوی انگلیسی
اطلاعات درخت گردوی انگلیسی

کاشت و رشد

صاحبان خانه که مایل به کاشت یک درخت گردوی انگلیسی می توانند درختان جوان ریشخور یا درختان گلدار از مهد کودک ها خریداری کنند. درختان نیاز به یک منطقه با خاک عمیق و تخلیه خاک رس، لوم یا شن و ماسه، در آفتاب کامل یا سایه جزئی است. آنها در هر فصل به اندازه 36 اینچ رشد می کنند و از طریق خود گرده افشانی و گرده افشانی باد تولید می شوند. صاحبان مزرعه با فضای زیادی باید دو نوع مختلف را بکار ببندند تا درختان بتوانند به منظور تولید یک محصول بهتر از آجیل، گرده افشانی کنند.

مراقبت و بیماری ها

در فصل بهار، درختان بالغ گردو انگلیسی با اوره یا کود قابل لقاح می شوند. از بین بردن علف های هرز از درختان اطراف به کاهش مشکلات آفات کمک می کند. در فصل تابستان درختان نیاز به آبیاری بیشتری دارند؛ مقدار آب مورد استفاده برای آبیاری بسته به اندازه درخت متفاوت است. بدنه سبز بعد از تابستان از درخت سقوط می کند و نشان می دهد که آجیل برای برداشت آماده است. شما می توانید شاخه های درخت را تکان دهید تا آنها را از آجیل آزاد کنید. پوسته هایی که روی درخت نشسته اند، پوسیدند و به پوسته های مهره می چسبانند. برخی از آفات و بیماری هایی که به درخت حمله می کنند آسیب جدی نمی زنند. آسیب شدید ترین ناشی از شته ها، خرس ها، علف های هرز، پروانه ها و نهنگ های گردو است. بیماری های جدی شامل انواع مختلفی از پوسیدگی،خط سیاه، افت درختان میوه و … است.

اطلاعات درخت گردوی انگلیسی
اطلاعات درخت گردوی انگلیسی

Source

بیشتر بخوانید:

اخبار و مقالات

 

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *